AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Příslušenství k trampolínám |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 5902854517121 |
| Šířka: | 8.00 |
| Výška: | 37.00 |
| Délka: | 37.00 |
| Počet háčků: | 42 ks. |
| Maximální zatížení: | 100 kg |
| Určení pro trampolíny: | 252 cm (8 stop) |
| Průměr: | 200 cm |
| Sešívání: | 8krát |
| Rozteč háčků: | 13,5 cm |
| Výrobce: | Neo-Sport |
s podložkou pod trampolínu od značky Neo-Sport, navrženou speciálně pro trampolíny o průměru 244-252 cm. Tato robustní a odolná podložka nabízí vysokou ochranu proti nárazům a zajistí vám bezstarostné skákání po celé letní dny. Díky hustě tkanému PP materiálu se zvýšenou hmotností a silným háčkům na pružiny, budete mít jistotu, že vaše trampolína zůstane stabilní a bezpečná ať už při jakékoliv intenzitě skákání.
Přestaňte se obávat o mechanické poškození nebo vliv povětrnostních podmínek – Neo-Sport zaručuje maximální odolnost! Tato podložka vyniká svou rychlou montáží a kompatibilitou s modely trampolín NS-08Z181 a NS-08W181, což z ní činí ideální volbu pro každého majitele trampolíny. Vylepšete svou zábavu a zajistěte bezpečné prostředí pro vaše děti a jejich přátele.
Využijte nabídky Neo-Sport a získejte kvalitní produkt, který podtrhuje radost z aktivního pohybu na trampolíně. Nezapomeňte, že v této aukci zakoupíte pouze podložku, nikoliv celou trampolínu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Global Income sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail : | sklep@janshop.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | Global Income sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail zástupce v EU : | ?sklep@janshop.pl |