AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!

Dopravy a platby

Příběh každého balíčku z Flor de Cristal: Malý svět radosti a pečlivosti

Každá objednávka v našem e-shopu je pro nás jako malý příběh s šťastným koncem. Když si vyberete některý z našich třpytivých pokladů, my se do práce pustíme s láskou a pozorností, aby váš balíček byl dokonalý od začátku až do konce.

1

 

Nejprve každý kousek bižuterie podrobíme pečlivé kontrole, protože chceme, aby se k vám dostal v bezchybném stavu. Poté ho uložíme do naší dárkové tyrkysové krabičky, která připomíná azurové nebe nad španělskými plážemi - místo, kde se zrodila inspirace pro Flor de Cristal.

 

Balíme s láskou (750 x 320 px)

 

Ale to ještě není vše! Protože každý zákazník je pro nás jako člen rodiny, rozhodli jsme se přidat malé překvapení - dárek zdarma. Vybíráme ho z velkého množství možností s ohledem na vaši objednávku, snažíme se, aby se hodil k vašemu stylu a přinesl vám další radost. Ten potom zabalíme do sametového pytlíčku, který je sám o sobě malým pokladem, a přiložíme osobní vzkaz s poděkováním za to, že jste se stali součástí naší komunity milovníků krásy.

2

 

Nakonec vše pečlivě umístíme do pevné kartonové krabičky, kterou vyplníme barevnou výplní, aby se vaše šperky během cesty k vám ani nehlesly. Chceme, aby každý balíček dorazil do vašich rukou stejně dokonalý, jako když opouští naše dílny.

4

 

A když se k nám vrátí vaše zprávy plné nadšení a štěstí, víme, že všechna ta pečlivost stojí za to. Vaše radost je naším posláním a vaše spokojenost je nejlepší odměnou za naši práci. Balíme každý balíček jako by byl pro někoho z naší rodiny, protože ve světě Flor de Cristal, vlastně i je.

 

rodos

 

 

Ceny dopravy:

Výdejny:

Zásilkovna odběrné místa: 69 Kč

GLS odběrné místa: 69 Kč

Nad výši objednávky 850 Kč dopravné zdarma

 

Balík do ruky:

GLS balík na adresu: 99 Kč

Zásilkovna na adresu: 129 Kč

Nad výši 1000 Kč dopravné zdarma

 

Platební metody:

Dobírka: + 39 Kč příplatek

Platba online kartou:  0 Kč

Platba převodem: 0 Kč

Náš účet pro platby objednavek: 29 09 12 17/5500

Variabilní symbol: číslo objednávky