AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!

O nás

Příběh, který začal třpytem v srdci Andalusie

Vítejte v našem kouzelném světě bižuterie, kde každý kousek vypráví příběh o vášni, objevování a lásce k neotřelému designu.

Příběh Flor de Cristal začal v roce 2021, kdy se paní Kateřina a její manžel Josef toulali po sluncem zalitých uličkách starobylého španělského městečka. V jednom malém, ale o to živějším obchůdku, objevili poklad - bižuterii, která se třpytila všemi barvami duhy, zejména náušnice s barevnými krystaly, které byly nádherné jako samotná duše Andalusie.

flor-de-cristal-o-nas

Josef, vždy pečlivý pozorovatel, vybral pro Kateřinu náušnice ve tvaru hvězdy a tyrkysové barvy, které připomínaly jasné nebe nad Costa del Sol. Po návratu domů se tyto náušnice staly okamžitým hitem mezi Kateřininými přítelkyněmi. Ale osud měl pro Kateřinu překvapení - během veselého zimního víkendu s příteli v Marianských Lázních se jedna z náušnic ztratila. 


flor-de-cristal-o-nas-II

 

Přestože hledali všude, náušnice se nenašla a s ní se rozplynula i část Kateřinina srdce.

 

flor-de-cristal-o-nas-6


V pokusu o navrácení úsměvu na Kateřininu tvář, se Josef rozhodl najít náhradu. Společně objevili, že takovéto klenoty nejsou v České republice snadno dostupné. A právě v této chvíli se zrodila myšlenka - co kdyby mohli přinést tento kouzelný šperk a další stylové kousky do Čech?

A tak se zrodila značka Flor de Cristal, což ve španělštině znamená "Skleněný květ".

flor-de-cristal-o-nas-v

Kateřina, srdce a duše projektu, podporovaná Josefem, je nyní hrdá, že může představit světu kolekci, která odráží stejný třpyt a radost, jakou cítila v ten první okamžik ve španělské Malaze. Těší nás, že jste se rozhodli nás navštívit, a doufáme, že šperky Flor de Cristal přinesou radost a záři do vašeho života, stejně jako to udělaly pro Kateřinu.

PhotoRoom-20231130_180611