AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Ohřev bazénu |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.25 kg |
| EAN: | 6942138935202 |
| Následující dodávka: | za 4 dny |
| Počet v dodávce: | 100 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 4 |
| Množství v kartonu: | 4 |
| Výška balení: | 23 cm |
| Šířka balení: | 28 cm |
| Délka balení: | 66 cm |
Úsporné vytápění - žádné dodatečné náklady - Solární panel pro ohřev vody v bazénu využívá bezplatnou solární energii, což znamená, že nevznikají žádné dodatečné náklady spojené s ohřevem vody. Díky tomu si můžete užívat pohodlí teplé vody po celý den, aniž byste se museli starat o vysoké účty za elektřinu.
Šetrné k životnímu prostředí - obnovitelné zdroje energie ve službách přírody - Mata Funguje výhradně na solární energii, což ho činí zcela ekologickým. K provozu nevyžaduje žádné baterie, baterie ani elektřinu, což snižuje vaši uhlíkovou stopu a pomáhá chránit životní prostředí.
Snadná instalace - hotovo za pár okamžiků - Instalace rohože je velmi jednoduchá - Stačí jej připojit k okruhu vodního čerpadla . Bez složitých pokynů nebo nástrojů rychle proměníte svůj bazén v pohodlné místo k relaxaci v teplé vodě.
Kompatibilita s filtračními čerpadly – bezproblémové připojení - Rohož je kompatibilní s typickými filtračními čerpadly s kapacitou 9462 l/h a pískovými filtry s kapacitou 7570 l/h nebo méně . To vám umožňuje snadno ji přizpůsobit stávajícímu filtračnímu systému ve vašem bazénu.
Zvyšte teplotu vody o 3–5 °C – pohodlí kdykoli během dne - Panel ohřívá vodu o 3–5 °C , což zajišťuje příjemnou teplotu i v chladnějších dnech. Díky tomu se bazén stává pohodlnějším po celou sezónu a koupání v teplé vodě ještě relaxačnější.
Extrémní výkon – využití slunce naplno - Solární rohož funguje efektivně po celý den a využívá solární energii k ohřevu vody . To znamená, že si můžete být jisti, že každá hodina slunečního svitu bude plně využita ke zvýšení teploty vody ve vašem bazénu, což zajistí pohodlí a úsporu energie.
VÝROBCE:
Bestway Inflatables and Material Corp.
No. 208 Jin Yuan Wu Road
Shanghai, 201812, China
Tel 86 21 69135588
info@bestwaycorp.com
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
BESTWAY EUROPE S.p.a.
VIA RESISTENZA, 5
20098 SAN GIULIANO MILANESE (MI)
VAT no.: IT 02561670130
kontakt:
e-mail: compliance@bestwaycorp.eu
responsible person:
Laura Di Dio l.didio@bestwaycorp.eu
OBSAH VAROVÁNÍ:
VAROVÁNÍ! POUŽÍVEJTE POUZE POD ŘÁDNÝM DOHLEDEM.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
|---|---|
| Adresa : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail : | b2b@maxy.eu |
| Zástupce výrobce v EU : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
| Adresa zástupce v EU : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail zástupce v EU : | b2b@maxy.eu |