AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Generátory chlóru |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 6941607347317 |
| Následující dodávka: | za 6 dní |
| Počet v dodávce: | 100 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 36 |
| Množství v kartonu: | 12 |
| Výška balení: | 12 cm |
| Šířka balení: | 19 cm |
| Délka balení: | 18 cm |
Dávkovač bazénové chemie Bestway ChemGuard usnadňuje udržování čisté, čerstvé a příjemné vody ve vašem bazénu, aniž byste museli každý den sledovat každou dávku přípravku. Jedná se o praktický dávkovač chloru a bromu, který plave na hladině vody a postupně uvolňuje čisticí prostředek, čímž se údržba bazénu zjednodušuje, bezpečněji a pohodlněji používá. Model ChemGuard je vybaven ochrannou rukavicí, která omezuje kontakt rukou s tabletami bazénové chemie při doplňování dávkovače. Produkt Bestway je k dostání u polského prodejce.
Rovnoměrné dávkování chemikálií - Tableta chlóru nebo bromu se rozpouští postupně, což pomáhá udržovat vodu v lepším stavu po delší dobu.
Vestavěná ochranná rukavice ChemGuard - Umožňuje bezpečné doplňování tablet bez přímého kontaktu s bazénovou chemií .
Kompatibilita s velkými tablety do 7,6 cm - Dávkovač je vhodný pro oblíbené chlórové a bromové tablety používané v zahradních bazénech.
Plovoucí konstrukce - Dávkovač sám plave na vodě a rozděluje přípravek po bazénu, bez nutnosti neustálého dohledu.
Praktický bezpečnostní zámek - snižuje riziko nechtěného otevření dávkovače, což je důležité při použití na zahradě a u rodinných bazénů.
Ochrana dna a bazénové fólie - Tableta neleží přímo na dně bazénu, takže omezíte riziko lokálního zabarvení v důsledku vysoce koncentrovaných chemikálií.
Jednoduchá obsluha bez nářadí - Stačí otevřít víko, vložit příslušnou tabletu, zavřít dávkovač a umístit ho na vodní hladinu.
VÝROBCE:
Bestway Inflatables and Material Corp.
No. 208 Jin Yuan Wu Road
Shanghai, 201812, China
Tel 86 21 69135588
info@bestwaycorp.com
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
BESTWAY EUROPE S.p.a.
VIA RESISTENZA, 5
20098 SAN GIULIANO MILANESE (MI)
VAT no.: IT 02561670130
kontakt:
e-mail: compliance@bestwaycorp.eu
responsible person:
Laura Di Dio l.didio@bestwaycorp.eu
OBSAH VAROVÁNÍ:
Varování! Používejte pouze pod řádným dohledem.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
|---|---|
| Adresa : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail : | b2b@maxy.eu |
| Zástupce výrobce v EU : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
| Adresa zástupce v EU : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail zástupce v EU : | b2b@maxy.eu |