AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Bazénové filtrace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 6941057420004 |
| Následující dodávka: | žádné plánované dodávky |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 48 |
| Množství v kartonu: | 6 |
| Výška balení: | 15 cm |
| Šířka balení: | 25 cm |
| Délka balení: | 35 cm |
Tento filtr perfektně pasuje na vaše čerpadlo - filtr typu A je 100% kompatibilní s čerpadly INTEX 28603, 28604, 28635, 28636, 28637, 28638, jak potvrzuje výrobce, stačí vložit místo staré kartuše a je připraveno.
čistá a bezpečná voda po mnoho dní - vyrobeno z vysoce kvalitního skládaného papíru, který účinně zastavuje nečistoty , díky čemuž voda v bazénu zůstává čistá a čerpadlo funguje bezchybně, filtr vydrží až 2 týdny každodenního používání
snadná výměna a spolehlivý provoz - výměna filtru trvá méně než minutu a nevyžaduje žádné nářadí - filtrační patronu INTEX stačí každé 2-3 dny propláchnout vodou a po použití ji jednoduše vyměnit, bezproblémové řešení pro jakýkoli zahradní bazén INTEX
VÝROBCE:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
OBSAH VAROVÁNÍ:
POUZE PRO DOSPĚLÉ.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Global Income sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail : | sklep@janshop.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | Global Income sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail zástupce v EU : | ?sklep@janshop.pl |