AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Vířivky a příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 6941057417905 |
| Následující dodávka: | dnes |
| Počet v dodávce: | 250 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 24 |
| Množství v kartonu: | 3 |
| Výška balení: | 12 cm |
| Šířka balení: | 17 cm |
| Délka balení: | 34 cm |
* Filtr do vířivky INTEX 29011 S1 pomáhá udržovat vodu ve vaší domácí vířivce čistou, bez písku, vlasů, prachu a jemných usazenin . Sada 6 kusů poskytuje praktickou zásobu vody na sezónu a pravidelná výměna kartuše podporuje efektivní provoz čerpadla PureSpa a větší pohodlí při koupání.
Sada 6 kusů - zásoba filtrů pro delší dobu používání vířivky.
Typ S1 - přizpůsobeno pro čerpadla vířivky INTEX PureSpa.
Skládaná konstrukce - Větší filtrační plocha zachycuje nečistoty efektivněji.
Snadno se čistí - Filtr lze rychle opláchnout pod tekoucí vodou nebo zahradní hadicí.
Pravidelná výměna přibližně každé 2 týdny - pomáhá udržovat vodu čistou a průzračnou.
Ochrana čerpadla - Čistá vložka podporuje správný průtok vody a snižuje zátěž zařízení.
VÝROBCE:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
OBSAH VAROVÁNÍ:
VAROVÁNÍ: POZORNĚ SI PŘEČTĚTE A ŘIĎTE SE POKYNY K POUŽITÍ VÍŘIVKY.
POUZE PRO DOSPĚLÉ.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Global Income sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail : | sklep@janshop.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | Global Income sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail zástupce v EU : | ?sklep@janshop.pl |