AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Bazénové čerpadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 6941057404684 |
| Následující dodávka: | žádné plánované dodávky |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 16 |
| Množství v kartonu: | 8 |
| Výška balení: | 9 cm |
| Šířka balení: | 31 cm |
| Délka balení: | 49 cm |
univerzálnost - pasuje na filtrační čerpadla Intex a další bazénové vybavení s 38mm konektorem, jako jsou ohřívače vody nebo generátory chloru
flexibilita - vlnitá konstrukce hadice poskytuje velkou flexibilitu, což umožňuje snadná montáž do různých konfigurací bazénů
oboustranné zakončení se 2 závitovými konektory 38 mm spolehlivé a těsné spojení s čerpadlem nebo jiným bazénovým vybavením, které zaručuje účinná filtrace a bezproblémový provoz
VÝROBCE:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
OBSAH VAROVÁNÍ:
POUZE PRO DOSPĚLÉ
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Global Income sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail : | sklep@janshop.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | Global Income sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail zástupce v EU : | ?sklep@janshop.pl |