AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Pletiva a sítě |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5900779963818 |
| Následující dodávka: | Probíhá přejímka zboží |
| Počet v dodávce: | 400 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 22 |
| Množství v kartonu: | 22 |
| Výška balení: | 7 cm |
| Šířka balení: | 32 cm |
| Délka balení: | 33 cm |
Už vás nebaví poškozené listy, okousané plody a ztráty úrody? Ochranná síť Gardlov 3 x 6 m je... Jednoduchý a osvědčený způsob, jak chránit vaše záhony před hmyzem a ptáky. Chrání rostliny, aniž by omezoval přístup světla, vzduchu nebo deště .
- hustota 80 mesh (cca 0,177 mm) - účinně blokuje i malý hmyz, čímž omezuje poškození plodin
- vyrobeno z HDPE - odolná vůči povětrnostním podmínkám a mechanickému poškození, vydrží mnoho sezón
- rozměry 3 x 6 m - ideální pro zajištění větších záhonů bez spojování několika menších fragmentů
- propouští světlo, vzduch a déšť - nenarušuje fotosyntézu a podporuje zdravý růst rostlin
- univerzální použití - jedna síť pro zeleninovou zahradu, sad a záhony
- možnost řezání a jakékoli montáže - Můžete jej umístit do tunelu, záhonu, truhlíků nebo přímo na sazenice
- lehká konstrukce - snadná montáž a demontáž bez speciálního nářadí
- bezpečné pro životní prostředí - netoxický materiál vhodný pro ekologické zemědělství
- vícesezónní odolnost - úspory díky možnosti opětovného použití
VÝROBCE:
ISO TRADE Sp. z o. o.
Gniewomierz 173,
59-241 Legnickie Pole, Poland
office@iso-trade.biz
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
ISO TRADE Sp. z o. o.
Gniewomierz 173,
59-241 Legnickie Pole, Poland
office@iso-trade.biz
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
|---|---|
| Adresa : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail : | b2b@maxy.eu |
| Zástupce výrobce v EU : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
| Adresa zástupce v EU : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail zástupce v EU : | b2b@maxy.eu |