AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Grilování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 5900779962224 |
| Následující dodávka: | za 3 týdny |
| Počet v dodávce: | 100 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 48 |
| Množství v kartonu: | 24 |
| Výška balení: | 6 cm |
| Šířka balení: | 11 cm |
| Délka balení: | 39 cm |
Už vás nebaví hledat kleště, špachtli nebo štětec těsně před grilem? Tato sada Kaminer Uspořádá vše v jednom robustním kufříku – kompletní sada nářadí na jednom místě . Stačí kufřík uchopit a jste připraveni na zahradu, pozemek nebo výlet.
-3 položky v kufříku - máte vše po ruce a neztrácíte příslušenství
- nástroje z nerezové oceli - delší životnost a snadnější čištění po grilování
- každý prvek má na rukojeti závěs - pověsíte ho na gril nebo hák, máte volné ruce a můžete ho udržovat v pořádku bez námahy
- bezpečnější vzdálenost od zdroje tepla (kleště, špachtle, štětec) - dlouhé rukojeti to zvládnou držíte ruce dál od zdroje tepla
- oddělený prostor pro každý prvek (flexibilní držáky) - objednávka a rychlý přístup při grilování
- saténové rukojeti - elegantní vzhled, bezpečný úchop a větší pohodlí při grilování
- snadno se přepravuje - V pevném kufříku s úchyty má každý prvek své místo, otevřete kufřík a hned vidíte, kde co je
-Certifikát LFGB pro styk s potravinami - větší klid při přípravě jídla
VÝROBCE:
ISO TRADE Spółka z o.o.
Gniewomierz 173,
59-241 Legnickie Pole, Poland
office@iso-trade.biz
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
IsoTrade
OBSAH VAROVÁNÍ:
- Používejte nářadí k určenému účelu. Nepoužívejte ho k žádnému jinému účelu než ke grilování a servírování jídla.
- Zabraňte přímému kontaktu s plameny. Nenechávejte náčiní v blízkosti plamenů ani na horkých roštech.
- Nedotýkejte se horkých povrchů bez ochrany. Používejte nástroje s dostatečně dlouhými rukojeťmi, abyste se vyhnuli popáleninám.
- Před použitím a po něm se vždy ujistěte, že jsou vaše nástroje čisté. Důkladně je umyjte mýdlem a vodou, zejména po kontaktu se syrovým masem.
- Po použití nechte nářadí před uložením vychladnout. Neskladujte ho, dokud je horké.
- Sadu skladujte na suchém místě mimo dosah vlhkosti.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
|---|---|
| Adresa : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail : | b2b@maxy.eu |
| Zástupce výrobce v EU : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
| Adresa zástupce v EU : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail zástupce v EU : | b2b@maxy.eu |