AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Grilování |
|---|---|
| Hmotnost: | 29 kg |
| EAN: | 5900779962507 |
| Následující dodávka: | za 6 dní |
| Počet v dodávce: | 7 szt. |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 1 |
| Šířka balení: | 25 cm |
| Délka balení: | 82 cm |
| Počet kusů v hlavním kartonu: | brak kartonu zbiorczego |
Chcete grilovat pohodlně a bez hádání, zda je maso hotové? Tento zahradní gril Kaminer s poklicí a teploměrem umožňuje stabilní regulaci teploty a poskytuje dostatek prostoru pro jídlo a příslušenství . Díky robustní konstrukci z 1mm plechu je volbou pro více než jednu sezónu.
1mm plech (kryt a topeniště) - větší tuhost a menší riziko deformace během používání
kryt s teploměrem - Je snazší udržovat správnou teplotu a dovařit pokrmy, aniž byste museli neustále zvedat poklici.
regulace přívodu vzduchu: popelník + 4 cirkulační otvory + klapky - lepší kontrola žhavení a stabilnější grilování
hlavní rošt + zavěšený rošt (chromovaný) - můžete připravovat několik jídel najednou a pohodlně ohřívat hotová jídla
nerezová miska na uhlí - větší odolnost proti korozi a snadnější čištění po grilování
dvě pracovní police + spodní police - získáte pořádek: talíře, koření a uhlí máte vždy po ruce
přepravní kola - gril můžete snadno přemístit na zahradu nebo terasu
šrouby třídy tvrdosti 8.8 - spolehlivější montáž a stabilnější konstrukce
rukojeť s chladným povrchem - bezpečnější otevírání víka během provozu
bohatá sada příslušenství (kryt + příslušenství + fukar + háky) - můžete začít ihned, bez nutnosti kupovat jakékoli příslušenství
vyjímatelný popelník 2,5 l - popel můžete rychle vyprázdnit bez nepořádku a lepší proudění vzduchu pomáhá udržovat stabilní teplo a teplotu při grilování
VÝROBCE:
ISO TRADE Sp. z o. o.
Gniewomierz 173,
59-241 Legnickie Pole, Poland
office@iso-trade.biz
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
ISO TRADE Sp. z o. o.
Gniewomierz 173,
59-241 Legnickie Pole, Poland
office@iso-trade.biz
OBSAH VAROVÁNÍ:
- Pouze k venkovnímu použití - nepoužívejte v interiéru.
- Gril nepoužívejte v interiéru, pod střechou, na balkoně ani v žádném obytném prostoru, jako je dům, stan, karavan, mobilní dům nebo loď. Nebezpečí smrtelné otravy oxidem uhelnatým.
- Gril umístěte na stabilní, nehořlavý povrch, mimo dosah domu, stromů a hořlavých materiálů.
- Udržujte děti a domácí zvířata v odstupu alespoň 1 m.
- Po vyhasnutí ohně nepoužívejte k jeho zapálení ani opětovnému zapálení líh ani benzín! Používejte pouze podpalovače, které splňují normu PN-EN 1860-3!
- Nebezpečí popálení – horké povrchy; dotýkejte se pouze rukojetí a během používání grilem nepohybujte. Doporučuje se používat ochranné rukavice a grilovací náčiní.
- Nevařte jídlo, dokud palivo není pokryté popelem.
- Nenechávejte bez dozoru.
- Popel by měl být odstraněn až po úplném vychladnutí a mastné usazeniny by měly být vyčištěny po každém použití.
- Gril lze sestavit a rozebrat bez nářadí nebo s použitím dodaného nářadí.
- Pro servis a náhradní díly nás prosím kontaktujte na adrese serwis@iso-trade.eu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
|---|---|
| Adresa : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail : | b2b@maxy.eu |
| Zástupce výrobce v EU : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
| Adresa zástupce v EU : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail zástupce v EU : | b2b@maxy.eu |