AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Grilování |
|---|---|
| Hmotnost: | 14.5 kg |
| EAN: | 5900779962569 |
| Následující dodávka: | za 9 dní |
| Počet v dodávce: | 150 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 2 |
| Výška balení: | 20 cm |
| Šířka balení: | 52 cm |
| Délka balení: | 53 cm |
| Počet kusů v hlavním kartonu: | brak kartonu zbiorczego |
Chcete grilovat rychleji, rovnoměrněji a bez neustálého dohledu nad uhlíky? Zahradní gril Kaminer s poklicí pomáhá udržovat teplotu, chrání oheň a usnadňuje přípravu masa a zeleniny na zahradě, terase nebo na pozemku . Jeho stabilní konstrukce na kolečkách vám umožní umístit jej přesně tam, kde je to nejpohodlnější.
tlustý, smaltovaný kryt 1 mm - lepší udržení tepla a rychlejší grilování než 0,8 mm
systém odvětrávání ve víku a míse (nastavitelný přívod vzduchu) - je snazší regulovat teplotu a teplo je stabilnější
hlavní rošt 38,5 x 43,5 cm pro 3,4 kg masa - pohodlné grilování pro několik lidí najednou
rošt na uhlí + max. 1 kg uhlí - velké množství tepla a předvídatelné pečení
upevňovací šrouby třídy tvrdosti 8.8 - odolnější spoje a menší uvolnění po sezóně
přepravní kolečka + spodní police - pohodlné nastavení a prostor pro příslušenství a uhlí
Certifikát LFGB pro kontakt s potravinami – větší klid při přípravě jídla
pevné rukojeti pro otevírání a přenášení - větší kontrola nad grilem a bezpečnost během provozu
VÝROBCE:
ISO TRADE Sp. z o. o.
Gniewomierz 173,
59-241 Legnickie Pole, Poland
office@iso-trade.biz
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
ISO TRADE Sp. z o. o.
Gniewomierz 173,
59-241 Legnickie Pole, Poland
office@iso-trade.biz
OBSAH VAROVÁNÍ:
- Pouze k venkovnímu použití - nepoužívejte v interiéru.
- Gril nepoužívejte v interiéru, pod střechou, na balkoně ani v žádném obytném prostoru, jako je dům, stan, karavan, mobilní dům nebo loď. Nebezpečí smrtelné otravy oxidem uhelnatým.
- Gril umístěte na stabilní, nehořlavý povrch, mimo dosah domu, stromů a hořlavých materiálů.
- Udržujte děti a domácí zvířata v odstupu alespoň 1 m.
- Po vyhasnutí ohně nepoužívejte k jeho zapálení ani opětovnému zapálení líh ani benzín! Používejte pouze podpalovače, které splňují normu PN-EN 1860-3!
- Nebezpečí popálení – horké povrchy; dotýkejte se pouze rukojetí a během používání grilem nepohybujte. Doporučuje se používat ochranné rukavice a grilovací náčiní.
- Nevařte jídlo, dokud palivo není pokryté popelem.
- Nenechávejte bez dozoru.
- Popel by měl být odstraněn až po úplném vychladnutí a mastné usazeniny by měly být vyčištěny po každém použití.
- Gril lze sestavit a rozebrat bez nářadí nebo s použitím dodaného nářadí.
- Pro servis a náhradní díly nás prosím kontaktujte na adrese serwis@iso-trade.eu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
|---|---|
| Adresa : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail : | b2b@maxy.eu |
| Zástupce výrobce v EU : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
| Adresa zástupce v EU : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail zástupce v EU : | b2b@maxy.eu |