AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Grilování |
|---|---|
| Hmotnost: | 29 kg |
| EAN: | 5900779962552 |
| Následující dodávka: | za 5 dní |
| Počet v dodávce: | 35 szt. |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 1 |
| Výška balení: | 14 cm |
| Šířka balení: | 38 cm |
| Délka balení: | 72 cm |
| Počet kusů v hlavním kartonu: | brak kartonu zbiorczego |
Už vás nebaví grily, které se po sezóně kymácejí a jejichž čištění po grilování trvá věčnost? Zahradní gril KAMINER s rožněm a přídavným horním roštem vám poskytne pohodlné a stabilní grilovací místo a udrží vaše příslušenství uspořádané – od prvního zapálení.
hlavní rošt s rukojeťmi + zavěšený rošt - ohřívač - můžete připravovat několik pokrmů najednou a pohodlně ohřívat hotová jídla
chromovaný ocelový rošt, ohřívač a rožeň s technologií ChromSafeGrip pro kontakt s potravinami - bezpečnost a snadnější čištění po grilování, nečistoty se méně usazují na povrchu
rožeň s vidličkou na drůbež – rovnoměrně na něm můžete propečit kuře a větší kusy masa, aniž byste je museli neustále přemisťovat
plech 0,9 mm - větší tuhost a menší riziko deformace během používání
VÝROBCE:
ISO TRADE Sp. z o. o.
Gniewomierz 173,
59-241 Legnickie Pole, Poland
office@iso-trade.biz
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
ISO TRADE Sp. z o. o.
Gniewomierz 173,
59-241 Legnickie Pole, Poland
office@iso-trade.biz
OBSAH VAROVÁNÍ:
- Pouze k venkovnímu použití - nepoužívejte v interiéru.
- Gril nepoužívejte v interiéru, pod střechou, na balkoně ani v žádném obytném prostoru, jako je dům, stan, karavan, mobilní dům nebo loď. Nebezpečí smrtelné otravy oxidem uhelnatým.
- Gril umístěte na stabilní, nehořlavý povrch, mimo dosah domu, stromů a hořlavých materiálů.
- Udržujte děti a domácí zvířata v odstupu alespoň 1 m.
- Po vyhasnutí ohně nepoužívejte k jeho zapálení ani opětovnému zapálení líh ani benzín! Používejte pouze podpalovače, které splňují normu PN-EN 1860-3!
- Nebezpečí popálení – horké povrchy; dotýkejte se pouze rukojetí a během používání grilem nepohybujte. Doporučuje se používat ochranné rukavice a grilovací náčiní.
- Nevařte jídlo, dokud palivo není pokryté popelem.
- Nenechávejte bez dozoru.
- Popel by měl být odstraněn až po úplném vychladnutí a mastné usazeniny by měly být vyčištěny po každém použití.
- Gril lze sestavit a rozebrat bez nářadí nebo s použitím dodaného nářadí.
- Pro servis a náhradní díly nás prosím kontaktujte na adrese serwis@iso-trade.eu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
|---|---|
| Adresa : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail : | b2b@maxy.eu |
| Zástupce výrobce v EU : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
| Adresa zástupce v EU : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail zástupce v EU : | b2b@maxy.eu |