AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Bazény a příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 6942138951417 |
| Následující dodávka: | za 5 miesięcy |
| Počet v dodávce: | 100 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 24 |
| Množství v kartonu: | 12 |
| Výška balení: | 7 cm |
| Šířka balení: | 21 cm |
| Délka balení: | 21 cm |
SPECIFIKACE
ZAHRNUTO
Dodatečný čárový kód EAN: 6941607325032
VÝROBCE:
Bestway Inflatables and Material Corp.
No. 208 Jin Yuan Wu Road
Shanghai, 201812, China
Tel 86 21 69135588
info@bestwaycorp.com
OSOBA ODPOVĚDNÁ V EU:
BESTWAY EUROPE S.p.a.
VIA RESISTENZA, 5
20098 SAN GIULIANO MILANESE (MI)
VAT no.: IT 02561670130
kontakt:
e-mail: compliance@bestwaycorp.eu
responsible person:
Laura Di Dio l.didio@bestwaycorp.eu
OBSAH VAROVÁNÍ:
VAROVÁNÍ PRO POUŽITÍ POUZE VE VODĚ, V KTERÉ HLOUBCE
DÍTĚ CÍTÍ DNO POD NOHAMA A POD DOHLEDEM DOSPĚLÉHO.
POZOR!
DÍTĚ BEZ DOHLEDU - NEBEZPEČÍ UTONUTÍ.
VAROVÁNÍ POUZE POUŽÍVEJTE
VHODNÝ DOHLED.
VAROVÁNÍ POUZE PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ. POUZE PRO VENKOVNÍ POUŽITÍ. DĚTI SE MOHOU UTOUPIT VE VELMI MALÉM MNOŽSTVÍ VODY. VYPRÁZDNĚTE BAZÉN, POKUD SE NEPOUŽÍVÁ. NEINSTALUJTE VÁŠ BAZÉN NA BETON, ASFALT ANI JAKÝKOLI JINÝ TVRDÝ POVRCH. POUŽÍVÁNÍ SPRCHOVÉ VANIČKY VYŽADUJE DODRŽOVÁNÍ BEZPEČNOSTNÍCH POKYNŮ OBSAŽENÝCH V NÁVODU K OBSLUZE. POUŽÍVEJTE POUZE POD DOHLEDEM DOSPĚLÝCH. UCHOVÁVEJTE OD OHNĚ A PLAMENE. K POUŽITÍ POUZE VE VODĚ V HLOUBCE, KDY DÍTĚ CÍTÍ DNO POD NOHAMA A POD DOHLEDEM DOSPĚLÉHO.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
|---|---|
| Adresa : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail : | b2b@maxy.eu |
| Zástupce výrobce v EU : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
| Adresa zástupce v EU : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail zástupce v EU : | b2b@maxy.eu |