AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Šicí soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5900779966512 |
| Následující dodávka: | za 2 měsíce |
| Počet v dodávce: | 300 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 128 |
| Množství v kartonu: | 128 |
| Výška balení: | 4 cm |
| Šířka balení: | 20 cm |
| Délka balení: | 28 cm |
SPECIFIKACE
ZAHRNUTO
Možnost rychlé opravy drobných poškození oblečení, jako je zašití díry nebo přišití knoflíku, je cennou výhodou, která vám umožní déle si užívat funkční nebo prostě oblíbené oblečení. Praktická krejčovská sada je kompletní sada příslušenství, která vám pomůže rychle obnovit vaše oblečení do správného stavu bez nutnosti profesionálního krejčovství.
VÝROBCE:
ISO TRADE Spółka z o.o.
Gniewomierz 173
59-241 Legnickie Pole, Polska
office@iso-trade.biz
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
ISO TRADE Spółka z o.o.
Gniewomierz 173
59-241 Legnickie Pole, Polska
office@iso-trade.biz
OBSAH VAROVÁNÍ:
-Používejte dle určení.
- Šicí sada obsahuje ostré jehly, které mohou způsobit zranění. Při jejich používání buďte opatrní a uchovávejte je mimo dosah dětí.
- Šicí sada obsahuje malé části, jako jsou jehly, špendlíky a knoflíky, které mohou představovat riziko pro děti. Sadu skladujte na bezpečném místě, aby nedošlo k spolknutí malých částí.
- Jehly, nůžky a další příslušenství by měly být pravidelně kontrolovány, zda nejsou opotřebované. Poškozené jehly nebo tupé nůžky mohou způsobit potíže s šitím nebo poškodit látku.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
|---|---|
| Adresa : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail : | b2b@maxy.eu |
| Zástupce výrobce v EU : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
| Adresa zástupce v EU : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail zástupce v EU : | b2b@maxy.eu |