AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!

NOVÁ KOLEKCE DUCHOVNÍCH WRAP NÁRAMKŮ S PRAVÝMI KAMENY SKLADEM.

Na které ruce nosit náramek z kamenů?

na-jake-ruce-nosit-naramky-z-kamenuNa které ruce nosit náramek z kamenů: Vše, co jste kdy chtěli vědět

Šperky jsou něco, co už od nepaměti fascinuje a okouzluje nejen ženy, ale i muže. Jsou to drobnosti, které nám dovolují vyjádřit naši osobnost, naše pocity a nálady, a přitom nám dodávají pocit krásy a sebejistoty. A právě šperky z přírodních kamenů jsou tím, co v poslední době získává na popularitě. A není se čemu divit, když tito malí klenoty působí nejen esteticky, ale připisuje se jim i mnoho léčivých a harmonizujících účinků. A tak si dnes položíme otázku, na které ruce bychom měli nosit náramek z kamenů?

Mnozí z nás milují krásné a významné šperky z přírodních kamenů, a právě proto bychom se s Vámi rádi podělili o několik tipů a triků, jak je nosit.

Šperky z přírodních kamenů jsou velmi variabilní a univerzální, a tak je můžete nosit prakticky kdykoliv a kamkoliv. Ať už jde o formální příležitosti, jako jsou svatby nebo plesy, nebo jen tak do práce či na kávu s přáteli. A co se týče stylu, tak tady je opravdu na co si vybrat. Od minimalistických a decentních kousků, které doplní každodenní outfit, až po nápadité a extravagantní šperky, které vás vynesou na vrchol módní vlny.

Dnes se zaměříme na otázku, která může být pro někoho záhadou: Na které ruce nosit náramek z kamenů? Tato otázka není tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát, a odpověď na ni se může lišit v závislosti na kameni, který náramek obsahuje, nebo na jeho účelu. Všeobecně platí, že náramky bychom měli nosit na levé ruce, pokud chceme přijímat energii kamene do našeho těla a duše. Pokud naopak chceme vysílat energii ven, pak by náramek měl být na pravé ruce. Ale jak už to bývá, i zde platí, že nejdůležitější je, abyste se s náramkem cítili dobře a pohodlně. Protože jen tak může kámen plně rozvinout svůj potenciál a pozitivně ovlivnit vaše tělo i mysl.

Správná ruka nebo levá? Co říkají staré tradice?

Jak se rozhodneme, na které ruce nosit náramek z kamenů, může být záležitostí osobní preference, ale existují také různá pravidla a zvyklosti, které nám mohou pomoci při našem rozhodování. Jedno takové pravidlo se vyklubává až z hlubin staré čínské filozofie Feng Shui.

Podle tohoto prastarého systému by měly ženy nosit náramek na pravé ruce, zatímco muži by jej měli nosit na levé ruce. Toto pravidlo je založeno na filozofickém konceptu Yin a Yang, který symbolizuje dvojí povahu vesmíru. Yin představuje ženský princip, zatímco Yang symbolizuje mužský princip.

Podle této teorie je pravá ruka spojena s Yin energií, která je pasivní a přijímající. Jedná se o energii, která se otevírá vlivům okolního světa a je schopná přijmout je a harmonizovat s nimi. Na druhé straně je levá ruka spojena s Yang energií, která je aktivní a dávající. Tato energie je vnější, dynamická a rozhodná, snažící se ovlivnit prostředí kolem sebe.

Ale náramek z kamenů není jen módním doplňkem, který se nosí pro estetický dojem. Má také svůj význam a může nám pomoci vyvážit naši energetickou rovnováhu a podpořit naše emoční a fyzické zdraví. Přírodní kameny, které se používají na výrobu takovýchto náramků, jsou známé svými léčivými vlastnostmi. Každý kámen má svou specifickou energii a význam, který se může promítnout do našeho života.

Proto je důležité vybrat si náramek, který nejlépe odpovídá našim potřebám a cílům. Náramek z kamenů může být nádherným a smysluplným doplňkem, který nám nejen zdobí, ale také nám může přinášet pozitivní energii a léčivé účinky. Takový náramek by měl být nositeli více než jen ozdobou. Měl by být součástí našeho života, která nás obohacuje a podporuje na naší životní cestě.

Jak si vybrat ten správný náramek z kamenů

Při výběru náramku z kamenů je velice důležité vzít v potaz řadu faktorů. Je to něco, co bychom měli dělat s vědomím a s přístupem, který je založen na hlubokém porozumění a respektování přírodních energií, které jsou v těchto nádherných kouscích uloženy. Je to záležitost, která nás vede mnohem dále než pouhý estetický výběr. Měli bychom překročit hranice našich vizuálních preferencí, jako je oblíbená barva nebo tvar kamene, a věnovat se také rozboru významu a vlastnosti jednotlivých kamenů.

Růženín, například, je nádherný kámen, který má nádhernou růžovou barvu. Ale jeho pravá krása a síla spočívá v jeho schopnosti posílit naše srdce a emoční rovnováhu. Tento kámen je známý jako kámen lásky a harmonie, který pomáhá rozpustit staré zranění a obnovit v našem srdci kapacitu pro lásku a soucit.

Ametyst na druhé straně, ačkoli je známý svou nádhernou fialovou barvou, je také kámen, který podporuje duchovní růst. Je to kámen, který nás spojuje s vyššími sférami uvědomění a pomáhá nám lépe pochopit náš životní účel a směřování. Je to také kámen, který pomáhá při meditaci a napomáhá k dosažení hlubokých stavů vědomí.

Křišťál pak, ve své jednoduché a čisté formě, je silným nástrojem pro čištění naší aury. Je to kámen, který v sobě ukrývá mocnou energii, schopnou očistit naše energetické pole od negativních vibrací a naplnit nás novou, pozitivní energií.

Takže, jak vidíte, při výběru náramku z kamenů bychom měli vzít v úvahu mnohem více než jen naši oblíbenou barvu nebo tvar kamene. Měli bychom se zamyslet nad jeho významem a vlastnostmi a zvolit ten, který nejlépe odpovídá našim potřebám a který nám může přinést největší prospěch.

na jake ruce nosit naramek z kamenuJak kombinovat náramek z kamenů s ostatními šperky

Náramky z kamenů se dají skvěle kombinovat s ostatními šperky. Můžete je nosit samostatně nebo je sladit s prstýnky, náušnicemi nebo náhrdelníky z těch samých nebo podobných kamenů. Při kombinování různých náramků na jedné ruce však doporučujeme dodržovat zásadu "méně je někdy více". Příliš mnoho šperků na jedné ruce může působit rušivě a přebíjet energii jednotlivých kamenů.

Závěrečné myšlenky: Na které ruce tedy nosit náramek z kamenů?

Ať už se rozhodnete nosit náramek z kamenů na pravé nebo levé ruce, nejdůležitější je, aby vám bylo při nošení pohodlně a aby vám náramek přinášel radost. Věříme, že krása a síla přírodních kamenů mohou být skvělým doplňkem každého outfitu a příjemným podporovatelem našeho každodenního života. Navštivte náš i sekci s náramky l a objevte širokou nabídku nádherných náramků z kamenů pro sebe nebo jako dárek pro své blízké.