AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Příslušenství k trampolínám |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 5902854517114 |
| Šířka: | 6.00 |
| Výška: | 36.00 |
| Délka: | 34.50 |
| Určení pro trampolíny: | 183 cm (6 stop) |
| Počet háčků: | 36 ks. |
| Rozteč háčků: | 13 cm |
| Sešívání: | 8krát |
| Maximální zatížení: | 50 kg |
| Výrobce: | Neo-Sport |
Objevte nový rozměr skákání s vysoce kvalitní podložkou pro zahradní trampolínu o průměru 183 cm od výrobce Neo-Sport. Tento produkt je přesně navržen tak, aby zaručil maximální bezpečnost a pohodlí pro vaše skákací dobrodružství. Díky robustní konstrukci a vysokému nárazu se můžete spolehnout, že vaše děti budou v bezpečí, zatímco zažijí radost z pohybu a zdravého aktivního stylu života.
Nejmodernější technologie vychází z kvalitního a hustě tkaného PP materiálu, který je odolný vůči poškození a povětrnostním podmínkám. Takže ať už je slunečno, nebo prší, vaše trampolína bude vždy připravena na akci. Připojte se k desítkám spokojených zákazníků, kteří již objevili kouzlo skákání na trampolíně s podložkou Neo-Sport a užijte si léto plné aktivit a radosti.
Nenechte nic náhodě a investujte do bezpečnosti a kvality s podložkou od Neo-Sport, která vám zajistí nezapomenutelné chvíle plné radosti a zábavy.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Global Income sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail : | sklep@janshop.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | Global Income sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail zástupce v EU : | ?sklep@janshop.pl |