AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Bazénové čerpadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 6941057420677 |
| Následující dodávka: | žádné plánované dodávky |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 96 |
| Množství v kartonu: | 24 |
| Výška balení: | 6 cm |
| Šířka balení: | 20 cm |
| Délka balení: | 28 cm |
Redukční spojky typu B - vhodné Pro hadice o průměru 32 mm a zařízení, jako jsou filtrační čerpadla o průměru 38 mm , díky těmto adaptérům snadno namontujete bazénové vybavení a zajistíte tak rychlé a efektivní připojení.
snadná montáž - stačí nasadit adaptér na konektor a zajistit jej svorkou, bez nutnosti použití nářadí ušetříte čas a pohodlně připojíte zařízení k bazénu
umožňují pohodlné připojení bazénového vybavení - umožňuje optimální filtraci a přizpůsobení zařízení různým průměrům hadic
VÝROBCE:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
OBSAH VAROVÁNÍ:
POUZE PRO DOSPĚLÉ
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Global Income sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail : | sklep@janshop.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | Global Income sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail zástupce v EU : | ?sklep@janshop.pl |