AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Bazény |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 6942138967630 |
| Následující dodávka: | za 4 týdny |
| Počet v dodávce: | 150 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 8 |
| Množství v kartonu: | 4 |
| Výška balení: | 21 cm |
| Šířka balení: | 20 cm |
| Délka balení: | 20 cm |
SPECIFIKACE BAZÉNU:
ZAHRNUTO:
Expanzní bazén s nafukovací přírubou je skvělým řešením pro lidi, kteří hledají jednoduchý, ekonomický a snadno instalovatelný bazén pro domácí použití. Díky své odolné konstrukci a pohodlným funkcím poskytuje tento bazén v letních měsících spoustu zábavy a relaxace pro celou rodinu.
VÝROBCE:
Bestway Inflatables and Material Corp.
No. 208 Jin Yuan Wu Road
Shanghai, 201812, China
Tel 86 21 69135588
info@bestwaycorp.com
OSOBA ODPOVĚDNÁ V EU:
BESTWAY EUROPE S.p.a.
VIA RESISTENZA, 5
20098 SAN GIULIANO MILANESE (MI)
VAT no.: IT 02561670130
kontakt:
e-mail: compliance@bestwaycorp.eu
responsible person:
Laura Di Dio l.didio@bestwaycorp.eu
OBSAH VAROVÁNÍ:
VAROVÁNÍ! POUŽÍVEJTE POUZE POD PŘÍSLUŠNÝM DOHLEDEM. Nevhodné pro děti do 36 měsíců. RIZIKO UDUŠENÍ PŘI POŽITÍ MALÝCH ČÁSTÍ. POUZE PRO DOMÁCÍ VENKOVNÍ POUŽITÍ. PŘEČTĚTE SI PROSÍM POZORNĚ TENTO DOKUMENT A USCHOVEJTE TENTO DOKUMENT PRO BUDOUCÍ POUŽITÍ.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
|---|---|
| Adresa : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail : | b2b@maxy.eu |
| Zástupce výrobce v EU : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
| Adresa zástupce v EU : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail zástupce v EU : | b2b@maxy.eu |