AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Bazény a příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 6942138981155 |
| Následující dodávka: | za 2 měsíce |
| Počet v dodávce: | 700 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 60 |
| Množství v kartonu: | 12 |
| Výška balení: | 11 cm |
| Šířka balení: | 11 cm |
| Délka balení: | 17 cm |
2 kusy v sadě
aplikace pro bazénová čerpadla Lay-Z-Spa.
typ filtru: VI
lze čistit tekoucí vodou se silným proudem
výška: ~ 8,5 cm
průměr: 10,5 cm
dominantní materiály: netkaná textilie + PVC, ostatní: PP
hmotnost: 186g
marla: BESTWAY
kód výrobce bestway: 60311
VÝROBCE:
Bestway Inflatables and Material Corp.
No. 208 Jin Yuan Wu Road
Shanghai, 201812, China
Tel 86 21 69135588
info@bestwaycorp.com
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
BESTWAY EUROPE S.p.a.
VIA RESISTENZA, 5
20098 SAN GIULIANO MILANESE (MI)
VAT no.: IT 02561670130
kontakt:
e-mail: compliance@bestwaycorp.eu
responsible person:
Laura Di Dio l.didio@bestwaycorp.eu
OBSAH VAROVÁNÍ:
VAROVÁNÍ! POUŽÍVEJTE POUZE POD ŘÁDNÝM DOHLEDEM.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
|---|---|
| Adresa : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail : | b2b@maxy.eu |
| Zástupce výrobce v EU : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
| Adresa zástupce v EU : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail zástupce v EU : | b2b@maxy.eu |