AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Bazény |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 6941057404691 |
| Následující dodávka: | dnes |
| Počet v dodávce: | 100 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 12 |
| Množství v kartonu: | 12 |
| Výška balení: | 10 cm |
| Šířka balení: | 47 cm |
| Délka balení: | 57 cm |
Čistá bazénová voda bez neustálého čištění? Čistič nohou INTEX 29080 je jednoduchý způsob, jak zastavit písek, trávu a nečistoty dříve, než se dostanou do vody. To vám ušetří čas, chemikálie a zajistí větší pohodlí při koupání pro celou rodinu. Je to praktický doplněk, který výrazně prodlužuje životnost vašeho bazénu.
Účinná ochrana proti vodě - zabraňuje vnikání nečistot do bazénu a snižuje zakalení
Protiskluzové dno - stabilita a bezpečnost pro děti i dospělé
Rychlá montáž k žebříku - žádné nářadí není potřeba, připraveno k použití během několika sekund
Odolný materiál - odolnost vůči bazénovým chemikáliím a povětrnostním vlivům
Úspora času a peněz - méně čištění a menší spotřeba bazénové chemie
Univerzální použití - kompatibilní s bazénovými žebříky
Pohodlí při používání - vždy čisté nohy bez nutnosti použití zahradní hadice
Model: Intex 29080
Výrobce: Intex
Váhy: 0,495 kg
Hmotnost v balení: 0,503 kg
Číslo šarže: 6941057404691
Rozměry: 46 x 56 x 9 cm
Materiál: plast odolný vůči vnějším podmínkám a bazénovým chemikáliím
interní kód: 27060
VÝROBCE:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
OBSAH VAROVÁNÍ:
VAROVÁNÍ: POUŽÍVEJTE POUZE POD NÁLEŽITÝM DOHLEDEM. NESTOUVEJTE NA OKRAJÍCH.
TOTO NENÍ PLATFORMA.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Global Income sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail : | sklep@janshop.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | Global Income sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail zástupce v EU : | ?sklep@janshop.pl |