AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Kryty na bazény |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 6941607354827 |
| Následující dodávka: | za 14 dní |
| Počet v dodávce: | 100 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 12 |
| Množství v kartonu: | 6 |
| Výška balení: | 7 cm |
| Šířka balení: | 25 cm |
| Délka balení: | 31 cm |
Kryt bazénu Bestway 58425 s rámem je praktickým řešením, které... Pomáhá udržovat vodu čistou a snižuje nutnost každodenního čištění. Chrání bazén před listím, hmyzem a nečistotami a také pomáhá udržovat teplotu vody. To znamená pohodlí, úsporu času a větší požitek z bazénu.
Ochrana proti nečistotám - méně listí, hmyzu a prachu ve vodě
Tepelná izolace - pomalejší ochlazování vody v noci
Odvodňovací otvory - žádné hromadění vody na krytu
Stabilní uchycení - lana chrání před roztržením větrem
Odolný materiál PE/PVC – odolný vůči povětrnostním podmínkám
Perfektní padnutí - určeno pro bazény o rozměrech 427 x 250 cm
Rychlá instalace - pohodlí každodenního používání
VÝROBCE:
Bestway Inflatables and Material Corp.
No. 208 Jin Yuan Wu Road
Shanghai, 201812, China
Tel 86 21 69135588
info@bestwaycorp.com
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
BESTWAY EUROPE S.p.a.
VIA RESISTENZA, 5
20098 SAN GIULIANO MILANESE (MI)
VAT no.: IT 02561670130
kontakt:
e-mail: compliance@bestwaycorp.eu
responsible person:
Laura Di Dio l.didio@bestwaycorp.eu
OBSAH VAROVÁNÍ:
Varování! Používejte pouze pod řádným dohledem.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
|---|---|
| Adresa : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail : | b2b@maxy.eu |
| Zástupce výrobce v EU : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
| Adresa zástupce v EU : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail zástupce v EU : | b2b@maxy.eu |