AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Dětské bazény |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| EAN: | 6941057457413 |
| Následující dodávka: | za 6 dní |
| Počet v dodávce: | 100 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 24 |
| Množství v kartonu: | 6 |
| Výška balení: | 9 cm |
| Šířka balení: | 24 cm |
| Délka balení: | 25 cm |
Hledáte bezpečný způsob, jak si vaše dítě užít vodní zábavu na zahradě nebo na terase? Tento dětský bazének Intex 57412 s měkkým nafukovacím dnem poskytuje pohodlí vašemu dítěti a klid vám. Je ideální na léto, rychle se sestavuje a snadno se skladuje.
měkké, nafukovací stěny (3 kruhy) - větší pohodlí a ochrana při hraní
pumpované dno - pohodlí pro malé nožičky a lepší odpružení
rozměr 114 x 25 cm - hodí se i na terasu nebo do malé zahrady
duhové barvy - dítě je ochotnější vstoupit do vody a hrát si déle
součástí je opravná záplata - v případě drobného poškození se můžete rychle vrátit ke hře
VÝROBCE:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Global Income sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail : | sklep@janshop.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | Global Income sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail zástupce v EU : | ?sklep@janshop.pl |