AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Nafukovací křesla |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.09 kg |
| EAN: | 6941607392065 |
| Následující dodávka: | za 9 dní |
| Počet v dodávce: | 100 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 8 |
| Množství v kartonu: | 4 |
| Výška balení: | 14 cm |
| Šířka balení: | 31 cm |
| Délka balení: | 31 cm |
Nafukovací křeslo s opěradlem BESTWAY Hydro Force Rapid Rider 43953 je Pohodlný způsob relaxace během dovolené u vody, v bazénu nebo na pláži. Tento model byl navržen pro lidi, kteří chtějí pohodlně odpočívat bez nepohodlí spojeného s ležením na klasické matraci. Stabilní konstrukce, ergonomické opěradlo a chladicí síťované sedátko vám umožní pohodlné opalování, plavání a užívání si letní dovolené bez kompromisů. Tato polská značka a výrobce zaručují vysoce kvalitní zpracování a bezpečnost uživatelů.
Ergonomické opěradlo s opěrkou hlavy - pohodlná opora pro záda, krk a ramena při relaxaci na vodě i na pláži.
Odolný materiál Inflata-Shield™ - Zvýšená odolnost proti propíchnutí, oděru a natažení znamená delší životnost výrobku.
Maximální zatížení do 150 kg - stabilní konstrukce vhodná pro dospělé i starší teenagery.
Chladicí síťované dno - příjemné ochlazení těla v horkých dnech bez úplného ponoření do vody.
2 držáky na nápoje - svůj oblíbený studený nápoj máte vždy po ruce při relaxaci u jezera nebo bazénu.
3 nezávislé vzduchové komory - větší bezpečnost a lepší stabilita během používání.
Rukojeti a záchranné lano - snadnější nastupování do kola, pohodlná přeprava a větší komfort používání.
VÝROBCE:
Bestway Inflatables and Material Corp.
No. 208 Jin Yuan Wu Road
Shanghai, 201812, China
Tel 86 21 69135588
info@bestwaycorp.com
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
BESTWAY EUROPE S.p.a.
VIA RESISTENZA, 5
20098 SAN GIULIANO MILANESE (MI)
VAT no.: IT 02561670130
kontakt:
e-mail: compliance@bestwaycorp.eu
responsible person:
Laura Di Dio l.didio@bestwaycorp.eu
OBSAH VAROVÁNÍ:
Varování! Nechrání před utonutím.
Nepoužívejte za mořského větru!
Nepoužívejte v případě pobřežního proudu!
Zkontrolujte uživatelskou příručku.
Dohlížejte na děti ve vodním prostředí.
Pouze pro lidi, kteří umí plavat.
Doporučený věk uživatelů platí pouze pro děti starší 14 let.
Počet uživatelů: 1 dospělý.
Maximální povolené zatížení 150 kg.
Vždy nafoukněte všechny vzduchové komory na plnou kapacitu.
Jmenovitý provozní tlak: 0,03 baru
Bezpečná vzdálenost od břehu 10 m.
Zařízení vyžaduje vyvážení.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
|---|---|
| Adresa : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail : | b2b@maxy.eu |
| Zástupce výrobce v EU : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
| Adresa zástupce v EU : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail zástupce v EU : | b2b@maxy.eu |