AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Kuchyňské roboty |
|---|---|
| Hmotnost: | 14.5 kg |
| EAN: | 5900779967342 |
| Následující dodávka: | žádné plánované dodávky |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 2 |
| Množství v kartonu: | 2 |
| Výška balení: | 45 cm |
| Šířka balení: | 37 cm |
| Délka balení: | 28 cm |
Chcete připravit kynuté těsto, pizzu nebo lahodný krém, aniž byste si museli zaplňovat kuchyňskou linku několika spotřebiči? Planetární mixér RUHHY kombinuje 9 různých funkcí, díky nimž je vaření rychlejší, čistší a pohodlnější . Jeho výkon 1500 W, velká mísa o objemu 6,2 l a přísavky na spodní straně dělají velký rozdíl s většími porcemi a těžšími dávkami.
ZDARMA cukrářský zdobicí nástroj s 24 špičkami a organizérem + oddělovač vajec + stěrka na náplně - můžete ihned zdobit a připravovat doplňky, aniž byste museli kupovat cokoli dalšího
3D planetární systém míchání – ingredience jsou v míse nepřetržitě zvedány, recyklovány a rovnoměrně míseny – žádné mrtvé zóny a žádné ruční škrábání
Vysoce účinné měděné vinutí - motor pracuje efektivněji, takže robot si udrží výkon i při práci s hustými hmotami a těžkým těstem
SYSTÉM METAL GEAR kovový převod - získáte stabilní provoz a odolnost po mnoho let
výkonný jmenovitý výkon 1500 W - můžete hníst těžká těsta a husté hmoty bez únavy motoru
bezpečné a certifikované – bez BPA, schválené pro styk s potravinami, v souladu s evropskými normami a testované v akreditovaných laboratořích – vám dává jistotu bezpečného každodenního používání
Nerezová mísa o objemu 6,2 l s ochranou proti stříkající vodě – připravujte větší porce pro rodinu i do zásoby, není třeba doplňovat.
9 funkcí v 1 robotu - hnětení těsta, míchání, mixování, šlehání, strouhání, zdobení, oddělování vajec, sekání, PULSE režim
3 nástavce v sadě (hák, metla a mixér) - vyberete si nástavec a poté rychle a pohodlně hnětíte těžká těsta, šleháte nadýchané krémy a pusinky, aniž byste si unavili ruce
ochrana proti stříkající vodě - méně čištění, pohodlnější přidávání ingrediencí
protiskluzové nožičky - robot stojí stabilně i při intenzivním hnětení
6 rychlostních stupňů + PULSE - přizpůsobte si rychlost receptu a lépe si ovládejte konzistenci
kuchařka v QR kódu od našeho šéfkuchaře - získáte zajímavé a osvědčené recepty (těsto na pizzu, kynuté těsto a domácí majonézu) , abyste mohli okamžitě využít možností robota a vařit s jistotou, že to dobře dopadne
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
IsoTrade
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
|---|---|
| Adresa : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail : | b2b@maxy.eu |
| Zástupce výrobce v EU : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
| Adresa zástupce v EU : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail zástupce v EU : | b2b@maxy.eu |