AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Kufry |
|---|---|
| Hmotnost: | 29 kg |
| EAN: | 5900779964433 |
| Následující dodávka: | za 14 dní |
| Počet v dodávce: | 100 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 1 |
| Výška balení: | 75 cm |
| Šířka balení: | 31 cm |
| Délka balení: | 50 cm |
| Počet kusů v hlavním kartonu: | brak kartonu zbiorczego |
Sada kufrů Trizand 3 v 1 je praktické řešení pro každého, kdo často cestuje a chce mít vše pod kontrolou . Tři velikosti kufrů vám umožní přizpůsobit si zavazadla jakékoli cestě – od krátkého výletu až po delší dovolenou . Pevná konstrukce, pohodlná manipulace a bezpečnost Usnadňují a zpříjemňují cestování. Jedná se o produkt od polské značky a výrobce, který zaručuje kvalitu, odolnost a bezpečnost. použití.
3 velikosti v sadě - přizpůsobené každému výletu
? Tvrdé ABS pouzdro - ochrana zavazadel před poškozením
? 360° kola - plynulá ovladatelnost ve všech směrech
? Kombinační zámek - bezpečnost vašich věcí
? Teleskopická rukojeť - pohodlné přizpůsobení výšce
Funkční interiér - snadná organizace zavazadel
? Polská značka Trizand - osvědčená kvalita a trvanlivost
• Značka: Trizand
• Materiál: ABS
• Množství: 3 kufry (20”, 24”, 28”)
• Kola: 4 otočné o 360°
• Zámek: šifra
• Rukojeť: teleskopické, kovové
• Interiér: Podšívka z polyesteru 210D
• Barva: zelený
• Rozměry: 54×36×20 cm / 65×43×25 cm / 74×48×28 cm
• Kapacita: 39 l / 70 l / 99 l
• Kód výrobce: 00027672
• Číslo šarže: 5900779964433
3 kufry (malý, střední, velký)
Návod
Přepravní obaly
VÝROBCE:
ISO TRADE Spółka z o.o.
Gniewomierz 173
59-241 Legnickie Pole, Polska
office@iso-trade.biz
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
ISO TRADE Spółka z o.o.
Gniewomierz 173
59-241 Legnickie Pole, Polska
office@iso-trade.biz
OBSAH VAROVÁNÍ:
Používejte dle určení.
- Nepoužívejte snadno uhodnutelné kódy, jako například „000“, „123“ nebo datum narození.
- Pokud se zámek neotevírá snadno, zkontrolujte, zda je kód nastaven správně. Nikdy se jej nepokoušejte otevřít násilím.
- Po změně kódu se ujistěte, že nová kombinace funguje správně a že zámek lze bez problémů otevřít a zavřít.
- Zabraňte nárazům, vlhkosti a kontaktu s chemikáliemi, které by mohly poškodit zámek nebo mechanismus.
- Nepokoušejte se zámek sami rozebírat.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
|---|---|
| Adresa : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail : | b2b@maxy.eu |
| Zástupce výrobce v EU : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
| Adresa zástupce v EU : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail zástupce v EU : | b2b@maxy.eu |