AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Volejbal |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5900779955790 |
| Následující dodávka: | za 10 dní |
| Počet v dodávce: | 250 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 5 |
| Množství v kartonu: | 5 |
| Výška balení: | 12 cm |
| Šířka balení: | 18 cm |
| Délka balení: | 90 cm |
- stabilní - díky pevnému ocelovému rámu s práškovým nástřikem, stabilizačním šňůrám a kolíkům, přenosná volejbalová síť pevně drží i při intenzivním hraní venku
- 3v1 pro různé obory - plynule nastavitelná výška od 93 do 255 cm tvoří síť vhodné na volejbal, badminton a tenis, pro děti i dospělé
- jednoduchá montáž - skládací a montážní systém je jednoduchý, intuitivní a nevyžaduje nářadí, vše zvládnete za 5 minut
- kompletní sada - sada obsahuje všechny potřebné prvky kromě míče, hned po vybalení máte sadu připravenou k hraní
- jasně viditelné - žlutá horní páska, silné boční výztuhy a sada šňůr a kolíků poskytují skvělou viditelnost a udržují napětí sítě po celou dobu hry
- pevná, déle vydrží - nastavitelná badmintonová síť je vyrobena z odolných materiálů a konce trubek jsou chráněny, tzn vybavení, které bude sloužit po mnoho sezón
VÝROBCE:
ISO TRADE Spółka z o.o.
ul. Hangarowa 15
59-220 Legnica, Polska
office@iso-trade.biz
OSOBA ODPOVĚDNÁ V EU:
ISO TRADE
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
|---|---|
| Adresa : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail : | b2b@maxy.eu |
| Zástupce výrobce v EU : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
| Adresa zástupce v EU : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail zástupce v EU : | b2b@maxy.eu |