AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Dětské bazény |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.05 kg |
| EAN: | 6941057421810 |
| Následující dodávka: | žádné plánované dodávky |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 6 |
| Množství v kartonu: | 3 |
| Výška balení: | 13 cm |
| Šířka balení: | 31 cm |
| Délka balení: | 37 cm |
Hledáte nápad na letní zábavu bez cestování a bez toho, abyste se po 5 minutách nudili? Vodní hřiště Intex Little Dinosaurus promění vaši zahradu v mini aquapark - se skluzavkou, fontánou a bezpečným mělkým bazénem pro děti od 2 let.
nafukovací skluzavka s měkkou přistávací plochou - bezpečnější hra a menší strach z pádů
postřikovač v dlani po připojení k hadici - osvěžení v horku a ještě více zábavy v pohybu
malá hloubka po naplnění cca 13 cm - pohodlné šplouchání přizpůsobené nejmladším
vypouštěcí zátka - rychlejší vyprazdňování a snadnější čištění po hraní
odolný vinyl Intex - delší používání během sezóny a menší stres z náhodných oděrek
součástí je opravná záplata - jednoduchá pomoc v případě drobného poškození
VÝROBCE:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Global Income sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail : | sklep@janshop.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | Global Income sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail zástupce v EU : | ?sklep@janshop.pl |