AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!

Jak si vybrat náušnice s krystaly

Náušnice s krystaly: Klenoty, které okouzlují

 náušnice s krystaly - Flor de CristalPředstavte si, že jdete na večírek. Máte na sobě úchvatnou večerní róbu, která vám padne jako ulitá, a v ruce držíte elegantní malou kabelku. Ale když se podíváte do zrcadla, něco vám chybí. Něco, co by doplnilo váš outfit a dodalo mu ten poslední nádech šarmu. V tu chvíli si uvědomíte, co je to, co vám chybí – náušnice s krystaly.

Náušnice s krystaly jsou hotovým uměním

Jsou to malé šperky, které mohou udělat velký rozdíl v tom, jak vypadá váš celkový outfit. Jsou to jako třešnička na dortu, poslední dotek, který dodá vašemu vzhledu eleganci a sofistikovanost. Ale jak vybrat tu správnou pár?

Jak na výběr náušnic

Představte si, že jste v šperkařství, obklopeni množstvím náušnic s krystaly, každý pár je jedinečný a oslňující. Je to jako stát v galerii plné umění, kde je každý kousek jiný a speciální.

První věc, kterou byste měli vzít v úvahu, je váš osobní styl. Stejně jako při výběru oblečení, i při výběru náušnic byste měli sledovat svůj vlastní vkus. Jste spíše do jednoduchých, minimalistických kousků, nebo máte rádi náušnice, které jsou více nápadné a výrazné?

Jemnější bižuterie

Pokud jste spíš konzervativní, můžete zvolit malé náušnice s krystaly, které jsou nenápadné, ale stále dodají vašemu outfitu jiskru. Naproti tomu, pokud máte rádi věci, které jsou výrazné, můžete se rozhodnout pro náušnice s velkými krystaly, které jsou skutečným výrokem.

A co barva?

Dalším faktorem, který byste měli vzít v úvahu, je barva krystalů. Měli byste chtít, aby se barva vašich náušnic komplementovala s barvou vašeho outfitu. Pokud máte na sobě černé šaty, můžete zvolit náušnice s bílými nebo stříbrnými krystaly, které budou kontrastem. Pokud naopak máte na sobě bílé šaty, můžete zvolit náušnice s červenými nebo modrými krystaly, které dodají vašemu vzhledu něco navíc.

náušnice s krystaly - Flor de Cristal (16)Nebojte se geometrie

Na závěr se zaměřte na tvar a design náušnic. Existuje mnoho různých stylů a tvarů, od klasických kruhů a oválů po moderní geometrické tvary. Vyberte si ty, které vám nejvíce vyhovují a doplňují váš vzhled.

Vybrat si náušnice s krystaly není jen o tom, vybrat si kousek, který je hezký. Je to také o tom, najít ten správný kousek, který vyjadřuje vaši osobnost, doplňuje váš styl a září stejně jasně, jako vy. Takže příště, když se díváte do zrcadla a něco vám chybí, nezapomeňte na náušnice s krystaly. Jsou to malé detaily, které dělají velký rozdíl.

Prohlédněte si náušnice s krystaly od Flor de Crstal