AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!

Náušnice pro různé typy obličejů: jaký tvar náušnic vám nejlépe sluší

Vítám vás na našem blogu Flor, kde se dnes ponoříme do světa náušnic, a toho, jak objevit ten nejlepší pár, který dokonale doplní tvar vašeho obličeje. Náušnice jsou nejen módním doplňkem, ale také uměleckým dílem, které může zvýraznit vaši osobnost a styl. Proto je tak důležité vybrat správný tvar náušnic, který vám nejlépe sluší.

Základní tvary obličeje

Začněme tím, že si představíme pět základních tvarů obličeje: oválný, kulatý, čtvercový, obdélníkový a srdcový. Každý tvar má své unikátní rysy a na základě nich můžeme určit, jaký tvar náušnic bude vypadat nejlépe.

náušnice pro kulatý obličej. Flor de CristalPokud máte oválný tvar obličeje, jste šťastlivci. Tento tvar je považován za univerzální a sluší mu téměř jakýkoli tvar náušnic. Pokud chcete zvýraznit své rysy, zkuste dlouhé náušnice nebo náušnice s přívěsky. Například naše 'Dlouhé zlaté květinové náušnice' vypadají úžasně na oválném obličeji, prodlužují ho a dodávají mu štíhlejší vzhled.

Máte-li kulatý obličej, cílem je opticky ho prodloužit. Proto doporučujeme dlouhé náušnice nebo náušnice s přívěsky, které vytváří vertikální linii a dodávají obličeji štíhlejší vzhled. Například naše 'Dlouhé stříbrné náušnice s přívěsky' mohou dodat vašemu obličeji délku a vytvořit tak vyvážený vzhled.

Máte-li čtvercový tvar obličeje, cílem je změkčit ostré rysy. K tomu nejlépe poslouží obloukové nebo kulaté náušnice.  Oblý tvar náušnic změkčuje ostré rysy a dodává obličeji jemnější vzhled.

Pro obdélníkový tvar obličeje platí stejná pravidla jako pro čtvercový. Cílem je změkčit dlouhý a přímý vzhled obličeje, takže doporučujeme obloukové nebo kulaté náušnice. Například naše 'Kulaté zlaté náušnice' dodají obličeji rovnoměrný a vyvážený vzhled.

Pokud máte srdcový tvar obličeje, tedy širší čelo a užší bradu, zkuste náušnice, které jsou širší dole. Tyto náušnice pomáhají vyvážit širší čelo a užší bradu.

Rada na závěr

Pamatujte, že ačkoli tato pravidla mohou pomoci při výběru náušnic, nejdůležitější je, jak se s náušnicemi cítíte vy. Každý tvar obličeje je jedinečný a krásný, takže pokud vám nějaký pár náušnic opravdu padne do oka, nebojte se ho vyzkoušet. Nakonec, móda a styl jsou o vyjadřování sebe sama, tak proč neudělat prohlášení s párem náušnic, které milujete?

 

Náušnice od Flor de Cristal