AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Kryty na bazény |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.41 kg |
| EAN: | 6941057420318 |
| Následující dodávka: | za 6 dní |
| Počet v dodávce: | 100 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 6 |
| Množství v kartonu: | 6 |
| Výška balení: | 18 cm |
| Šířka balení: | 18 cm |
| Délka balení: | 25 cm |
Už vás nebaví listí, hmyz a nečistoty v bazénu po každé noci? Kryt bazénu Intex 28031 je jednoduchý způsob, jak udržet vodu čistší a omezit každodenní čištění . Navíc drenážní otvory pomáhají odvádět dešťovou vodu, takže kryt není přetížený.
vhodné pro bazény s rámem o průměru 366 cm - spolehlivé pokrytí bez nutnosti řešit velikost
lano k přetahování - stabilita ve větru a menší stoupání větru
drenážní otvory uprostřed - menší hromadění vody po dešti a menší riziko přetížení
Překrytí 25 cm - lepší ochrana okraje bazénu před nečistotami
VÝROBCE:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Global Income sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail : | sklep@janshop.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | Global Income sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail zástupce v EU : | ?sklep@janshop.pl |