AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Kryty na bazény |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.25 kg |
| EAN: | 6941057422206 |
| Následující dodávka: | žádné plánované dodávky |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 4 |
| Výška balení: | 44 cm |
| Šířka balení: | 23 cm |
| Délka balení: | 28 cm |
| Počet kusů v hlavním kartonu: | brak kartonu zbiorczego |
Už vás nebaví ráno studená voda a v noci rychlé ochlazování? Solární kryt Intex pomáhá udržovat teplotu a snižuje odpařování, takže jej doplňujete méně často a dříve se můžete vrátit ke koupání.
solární kryt bublinového typu - udržuje teplo a pomáhá ohřívat vodu pomocí sluneční energie
vhodné pro bazény o průměru 3,05 m (rozložené i s rámem) - můžete si být jisti kompatibilitou bez jakýchkoli potíží
průměr krytu 290 cm - leží na hladině vody a efektivně snižuje teplotní ztráty
omezuje odpařování - menší ztráty vody a pomalejší spotřeba bazénové chemie
jednoduchá obsluha - nasadíte a sundáte bez nářadí
ekonomické řešení - omezuje ochlazování a odpařování, takže vodu doléváte méně často a voda zůstává teplá
VÝROBCE:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Global Income sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail : | sklep@janshop.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | Global Income sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail zástupce v EU : | ?sklep@janshop.pl |