AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Kryty na bazény |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 6941057403977 |
| Následující dodávka: | žádné plánované dodávky |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 8 |
| Množství v kartonu: | 6 |
| Výška balení: | 9 cm |
| Šířka balení: | 28 cm |
| Délka balení: | 31 cm |
přesné uchycení - Kryt bazénu Intex 28030 je určené pro rámové bazény o průměru 305 cm , zajišťuje perfektní uchycení
odolný vůči povětrnostním podmínkám - Potah Intex je vyroben vyrobeno z odolného vinylu s gramáží 110 g/m2, což mu poskytuje odolnost vůči povětrnostním vlivům a nečistotám
jednoduchá montáž - montáž je velmi jednoduchá, stačí dát přikrýt na vodě a připevněte ho lanem , 25 cm vysoký přesah zajišťuje stabilitu a zabraňuje sklouznutí
VÝROBCE:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
OBSAH VAROVÁNÍ:
TOTO NENÍ OCHRANNÝ KRYT. MONTÁŽ A DEMONTÁŽ POUZE DOSPĚLÝMI OSOBAMI.
POUŽÍVEJTE POD PŘÍSLUŠNÝM DOHLEDEM.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Global Income sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail : | sklep@janshop.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | Global Income sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail zástupce v EU : | ?sklep@janshop.pl |