AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Nafukovací matrace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 6941057455464 |
| Následující dodávka: | Za 2 týdny |
| Počet v dodávce: | 200 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 36 |
| Množství v kartonu: | 12 |
| Výška balení: | 7 cm |
| Šířka balení: | 20 cm |
| Délka balení: | 21 cm |
nafukovací krokodýl INTEX – hit sváteční zábavy - realistický vzhled, pevný úchop a bezpečnost - perfektní k bazénu, k jezeru nebo na pláž
praktické a lehké - ideální na dovolenou - složený krokodýl se vejde do tašky, kufru nebo dokonce i dětského batohu – připraven hrát kdykoli
odolný a bezpečný - pevný PVC materiál - odolné vůči oděru, propíchnutí a intenzivnímu používání – ideální pro mnoho sezón
ergonomická rukojeť přizpůsobená malým ručičkám - dává pocit stability a bezpečí i těm nejmenším – batole si hraje volně a aktivně
soulad s evropskými normami - testováno a certifikováno – splňuje evropské bezpečnostní normy
VÝROBCE:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
OBSAH VAROVÁNÍ:
• Nechrání před utonutím. Pouze pro osoby, které umí plavat.
• Toto není nouzové vybavení.
• Nikdy nedovolte potápět se ani skákat z výrobku.
• Nikdy nenechávejte přístroj nepoužíván ve vodě ani v její blízkosti.
• Nikdy nepoužívejte za silného větru, silných proudů, na otevřené vodě nebo během
nebezpečné přílivy a odlivy.
• Nepřekračujte doporučenou nosnost.
• Rovnoměrně rozložte hmotnost osob a/nebo nákladu.
• Nepoužívejte zařízení, pokud máte podezření, že má díru nebo netěsnost.
• Nepoužívejte pod vlivem alkoholu nebo drog.
• Není určeno pro rafting ani jiné extrémní sporty.
• Nikdy nepoužívejte, když jste unavení.
• Používejte pouze ve vodě bez nečistot a překážek.
• Provozní tlak: 0,03 baru. Nedodržení těchto pokynů může vést k utonutí nebo jiným vážným zraněním.
Varování, pokyny a bezpečnostní pravidla pro tento produkt představují pouze některé z běžných.
rizika spojená s používáním vodního rekreačního vybavení a nepokrývají všechny případy a
nebezpečí. Při vodních aktivitách používejte zdravý rozum a dobrý úsudek.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Global Income sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail : | sklep@janshop.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | Global Income sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail zástupce v EU : | ?sklep@janshop.pl |