AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Nafukovací matrace |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.11 kg |
| EAN: | 6941057402994 |
| Následující dodávka: | za 6 dní |
| Počet v dodávce: | 100 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 12 |
| Množství v kartonu: | 4 |
| Výška balení: | 11 cm |
| Šířka balení: | 25 cm |
| Délka balení: | 28 cm |
Hledáte nafukovací hračku, na které se vaše dítě může pohodlně posadit a udržovat rovnováhu ve vodě bez stresu? Tato nafukovací želva INTEX kombinuje stabilní konstrukci s pohodlným sedátkem a rukojeťmi, díky čemuž jsou letní radovánky v bazénu nebo u jezera jednoduše klidnější a příjemnější.
- 2 vzduchové komory - větší bezpečnost a stabilnější plavání
- 2 pevné rukojeti - bezpečnější úchop při lezení a hraní
- velký rozměr 191 x 170 cm - více prostoru pro pohodlné sezení
- stabilní, nízká konstrukce - snadnější udržení rovnováhy na vodě
- odolné PVC - menší obavy z rychlého opotřebení během sezóny
- součástí je opravná záplata - rychlá pomoc v případě drobného poškození
VÝROBCE:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46, 4706PB Roosendaal, The Netherlands
inx@kathay.com.pl
OBSAH VAROVÁNÍ:
• Nechrání před utonutím. Pouze pro osoby, které umí plavat.
• Toto není nouzové vybavení.
• Nikdy nedovolte potápět se ani skákat z výrobku.
• Nikdy nenechávejte přístroj nepoužíván ve vodě ani v její blízkosti.
• Nikdy nepoužívejte za silného větru, silných proudů, na otevřené vodě nebo během
nebezpečné přílivy a odlivy.
• Nepřekračujte doporučenou nosnost.
• Rovnoměrně rozložte hmotnost osob a/nebo nákladu.
• Nepoužívejte zařízení, pokud máte podezření, že má díru nebo netěsnost.
• Nepoužívejte pod vlivem alkoholu nebo drog.
• Není určeno pro rafting ani jiné extrémní sporty.
• Nikdy nepoužívejte, když jste unavení.
• Používejte pouze ve vodě bez nečistot a překážek.
• Provozní tlak: 0,03 baru.
Nedodržení těchto pokynů může vést k utonutí nebo jinému vážnému zranění.
Varování, pokyny a bezpečnostní pravidla pro tento produkt představují pouze některé z běžných
rizika spojená s používáním vodního rekreačního vybavení a nepokrývají všechny případy a
nebezpečí. Při vodních aktivitách používejte zdravý rozum a dobrý úsudek.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Global Income sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail : | sklep@janshop.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | Global Income sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | ul. Chwaszczy?ska 135B 81-571 Gdynia |
| E-mail zástupce v EU : | ?sklep@janshop.pl |