AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
AKCE 3 + 1 ZDARMA. Nakupte 4 věci z našeho eshopu a čtvrtý nejlevnější dostanete ZDARMA!
AKCE NA VYBRANÉ VÝROBKY - SLEVA až 35% - CELÁ NABÍDKA ZDE
| Kategorie: | Kryty na bazény |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.91 kg |
| EAN: | 6941607354704 |
| Následující dodávka: | za 14 dní |
| Počet v dodávce: | 100 ks |
| Počet kusů v kuriérovém balení: | 12 |
| Množství v kartonu: | 6 |
| Výška balení: | 8 cm |
| Šířka balení: | 25 cm |
| Délka balení: | 31 cm |
Kryt bazénu BESTWAY 58232 účinně chrání vodu před nečistotami, snižuje tepelné ztráty a pomáhá udržovat váš bazén v perfektním stavu po celou sezónu. praktické řešení pro lidi, kteří chtějí omezit čas strávený čištěním bazénu a snížit spotřebu bazénové chemie. Tato polská značka a výrobce zaručuje vysoce kvalitní zpracování, odolnost a pohodlí pro každodenní použití. Díky přesnému padnutí a odolnému materiálu je kryt vhodný jak pro domácí zahrady, tak i pro intenzivní letní používání.
Účinná ochrana proti listí a hmyzu - čistší voda a méně času stráveného čištěním bazénu.
Dodatečná tepelná izolace - pomalejší ochlazování vody během chladných nocí.
Odvodňovací otvory - na povrchu krytu se nehromadí dešťová voda.
Upevňovací lana - stabilní uchycení krytu i při silnějším větru.
Odolné PVC - odolné vůči povětrnostním podmínkám, nečistotám a každodennímu používání.
Omezení odpařování vody - nižší spotřeba vody a bazénové chemie.
Obtížný přístup dětí k bazénu - větší klid a bezpečí mimo dobu koupání.
VÝROBCE:
Bestway Inflatables and Material Corp.
No. 208 Jin Yuan Wu Road
Shanghai, 201812, China
Tel 86 21 69135588
info@bestwaycorp.com
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
BESTWAY EUROPE S.p.a.
VIA RESISTENZA, 5
20098 SAN GIULIANO MILANESE (MI)
VAT no.: IT 02561670130
kontakt:
e-mail: compliance@bestwaycorp.eu
responsible person:
Laura Di Dio l.didio@bestwaycorp.eu
OBSAH VAROVÁNÍ:
Varování! Používejte pouze pod řádným dohledem.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
|---|---|
| Adresa : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail : | b2b@maxy.eu |
| Zástupce výrobce v EU : | ISO TRADE Spolka z o. o. |
| Adresa zástupce v EU : | Gniewomierz 173, 59-241 Legnickie Pole(POLAND) |
| E-mail zástupce v EU : | b2b@maxy.eu |